Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој би издржал долго време во нивна близина.

Бик

Престанете да и додевате на околината со вашите финансиски проблеми. Никој ни најмалку не го интересира вашиот проблем со парите. Всушност вие не сте ни свесни дека без разлика на тоа колку пари имате, вие најчесто им се жалите на луѓе кои се во полоша финансиска состојба од вашата. Тоа што во моментов не можете да си дозволите скапоцени нешта не е најтрагичното нешто на оваа планета, но ова никој не може да ви го објасни. Вие пак ќе си терате по вашето.

Рак

Дали конечно се исплакавте или сакате уште да се лигавите? Направете го тоа повторно, чисто превентивно, бидејќи можеби некој ги пропуштил вашите маки. Вие не можете ни да замислите колку сте несфатени од светот. Кутрите вие кои дури и од вашето семејство добивате бескрајна поддршка само затоа што стратешки ја користите вашата способност за манипулација со другите луѓе со помош на солзите.

Девица

Доколку сте ја исчистиле целата куќа и сте дезинфицирале се во ваша близина, тогаш можете на раат да го прочитате овој текст. Но, ако се чудите зошто пријателите ретко ви доаѓаат во посета, тогаш можеби треба да се запрашате во каков дом живеете. Зарем вашата дневна соба не ве потсетува на аптека? Среќа што не се дружите со пушачи, инаку кој ќе ве слуша како постојано се жалите за нивната лоша навика…

Слични објави

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor

Братот на Ники Минаж силувал дете од 11 години: Реакцијата на раперката ја налути јавноста, а монструмот е осуден на 25 години затвор

Еспресо

Емина Јаховиќ се смири со поранешниот сопруг, на тоа инсистирал најмалиот син! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor

Игор Џамбазов на тешки маки: Девојка му Илина го натера да планинари! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет + 7 =

Слични објави

Том Хенкс поради сопругата ја смени верата и стана православен! Актерот летува каде што летуваат и Македонците (ФОТО)

Igor

Српската пејачка Милица Тодоровиќ фатена со новото момче – познат актер (ФОТО)

Васко Спасоски

Ела Дворник во деветтиот месец од бременоста позира во гаќички! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најмекиот колач што некогаш сте го пробале! Облачиња со кокос и џем по ваш избор!

Igor

Погледнете колку пари треба да платите ако сакате на свадба да ви пее Мадона, Кристина Агилера, Ед Ширан и други (ВИДЕО)

Igor

СЕКСУАЛЕН БИОРИТАМ: Погледнете на саат пред да „тргнете во акција“

Igor