25.8 C
Скопје
18:31 - 25 јуни, 2024

Ознака : вие

СлајдерХороскоп

Најтрпеливите хороскопски знаци – Дали и вие сте меѓу нив?

Еспресо
Трпението е потребно во секој аспект од животот. Без разлика дали станува збор за приватниот живот, љубовната врска или кариерата, трпението може да ни помогне...
СлајдерХороскоп

Како секој хороскопски знак се справува со депресијата?

Еспресо
Секој од нас на свој сопствен начин се бори со тешките ситуации и депресијата во животот, но хороскопот открива некои работи кои на чуден начин...
Секојдневие

Од оставата направи канцеларија за работа од дома: Одлично решение, а може да го искористите и Вие! (ВИДЕО)

Еспресо
Сите ја имаме онаа просторија во која најчесто оставаме буквално се, и што ни треба и што воопшто не ни треба… Оваа девојка реши токму...
АстроХороскоп

Дали и вие сте меѓу оние хороскопски знаци кои најчесто избираат погрешен партнер?

Еспресо
Бидејќи луѓето често се вљубуваат во погрешна личност и копнеат за вистинската, понекогаш е тешко да се забележи дали некој е посклон кон погрешни избори...
Хороскоп

Каков лажго сте вие? Хороскопот открива како лаже секој хороскопски знак!

Слободен печат
Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате...
Лајфстајл

Жените во овој хороскопски знак најмногу мастурбираат, дали и вие сте на оваа листа?

Слободен печат
За мастурбацијата и потребите на хороскопските знаци астролозите велат дека ѕвездите имаат влијание. Според нивното мислење постојат четири знаци кои сакаат задоволството да го стават...
СценаХороскоп

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Igor
Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој...
СценаХороскоп

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Igor
Секој знак во зодијакот има негативни и позитивни страни, но еден од нив неверојатно се разликува. На овој хороскопски знак е невозможно да му дадете...
Лајфстајл

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Igor
Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот. Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…....
СценаХороскоп

Видео хороскоп за 17 јуни 2019, понеделник

Igor
Биковите да внимаваат на здравјето, а Јарците конечно ќе успеат да дојдат до посакуваната цел. Ова е денешниот видео хороскоп....