22.8 C
Скопје
17:28 - 30 мај, 2024

Ознака : открива

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ЛИМОН, КРУШКА, АНАНАС…Што открива обликот на вашите гради според теоријата на сексологот Пјетро Лоренцони?

Еспресо
Диња Жените со големи, округли гради често се доживуваат како мајчински типови, но тоа е далеку од вистината. Жените со ваквите гради се хедонисти кога...
СветСлајдерСцена

Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја одржувам линијата! (ФОТО)

Еспресо
Сите зборуваа како моделот Ел Макферсон има тело со совршени пропорции… Откако се појави на модната писта, Ел Мекферсон беше најбараната манекенка. Ја нарекуваа „Тело“....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо
Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Еспресо
Ѕвезда во филмови за возрасни, Лана Роадс, се пофали дека фудбалер кој има договор тежок 80 милиони долари и 43 милиони следбеници на Инстаграм и...
Секојдневие

ДАЛИ СЕ ПРЕПОЗНАВАТЕ? Добро погледнете ја оваа слика – Тоа што ќе го забележите прво ја открива ВАШАТА ЛИЧНОСТ! (ФОТО)

Еспресо
Што прво гледате на оваа слика? Lips or Trees? Wow, it's stunning (picture by Christo Dagorov) pic.twitter.com/jHC2oDlKah — ♫ Music and Art ♫ (@_MusicAndArt_) February...
Секојдневие

Бела Хадид остава без здив во проѕирното боди кое открива буквално се (ФОТО)

Еспресо
Манекенката уште еднаш успеа да го запали Инстаграм. Овој пат тоа го направи во проѕирно боди на кое имаше илјадници кристали, а под кое носеше...
Хороскоп

Каков лажго сте вие? Хороскопот открива како лаже секој хороскопски знак!

Слободен печат
Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате...
СценаХороскоп

Хороскопот открива – Дали ќе ја сретнете вашата сродна душа до крајот на годината?

Igor
Измина речиси цела од оваа календарска година, а наспроти сите очекувања и прогнози, вие се уште трагате по личноста за која ќе можете да кажете...
СценаХороскоп

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor
Секој хороскопски знак има некои сексуални желби кои ги чува како своја тајна и ги открива само на одредени интимни личности. Погледнете со какви желби...
СценаХороскоп

ХОРОСКОПОТ ВИ ОТКРИВА: Еве што треба да исфрлите од вашиот живот за да бидете СРЕЌНИ!

Igor
Погрешните уверувања и стравови ве спречуваат да се опуштите и подобро да се насочите кон својата цел. Сигурно веќе знаете дека за да го поправите...