3.8 C
Скопје
02:03 - 19 април, 2024

Ознака : гради

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Дара Бубамара не може да ги скроти градите, силиконите летаат на сите страни: Публиката во шок

Еспресо
Пејачката, позната по своите облини, на последниот концерт имаше проблем да го контролира своето деколте. Воодушевените фанови снимија и споделуваа видеа на социјалните мрежи. Дара...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ана Николиќ пак шокираше, си ги покажа градите: „Раста веќе ги видел, ние не мораме“

Еспресо
Пејачката Ана Николиќ вчера шокираше многумина кога сама одлучи да си ги покажа градите, а видеото го сподели на Инстаграм. Имено, таа се снимала во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теа Таировиќ има „опасно оружје“: Темјанушка со мала лента на градите

Еспресо
Младата музичка ѕвезда Теа Таировиќ со нова објава на својот Инстаграм профил јасно покажа зошто важи за една од најубавите жени во регионот. Теа позираше...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Гога Секулиќ ги покажа новите силикони, за Гинис се: „Ау, што е ова, како две лубеници“

Еспресо
Пејачката Гога Секулиќ поради болки во грбот ги сменила силиконските импланти во градите, но иако многумина мислеа дека ќе ги намали, изгледа овој пат ги...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Жешката Сања Маринковиќ во емисија со гради на „повелете“: Совршени резултати од естетска интервенција

Еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ се појави во предизвикувачка модна комбинација! Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот со кој се појави во српската емисија...
ИнтимаЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ова е Австријката со најголеми гради: Три пати се оперирала за 50.000 фунти, ама не ѝ е доста!

Еспресо
„Едноставно не ми е доволно да имам најголеми гради во Австрија, дефинитивно ќе имам уште операции“, вели Џеси.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеЗдравјеСлајдер

Кога болката е сигнал за тревога: 11 можни причини зошто чувствувате болка во градите

Еспресо
Болката може да се појави во различни фази од животот на жената. Се проценува дека околу 70 отсто жени страдаат од ова нарушување, кое исто...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Пријателките на Сана Марин се забавуваат на Јадранот „сликајќи“ ги со голи гради туристите

Еспресо
Трите другарки возбудени истрчаа до лакот на бродот каде што, пред камерата, им ги покажаа градите на патниците од Јадролинија кои минуваа покрај нивниот брод.....
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ДЕМИ РОУЗ ги ИЗЛУДЕ СВОИТЕ ФАНОВИ: Ријалити ѕвездата позираше во микро бикини!

М.Р.
Познатата ријалити ѕвезда Деми Роуз повторно успеа да ги излуди своите фанови. Британката за само 10 минути успеа да собере 40.000 лајкови на социјалната мрежa...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ГРАДИТЕ на ЦЕЦА пред 29 ГОДИНИ: Без силикони, но „ѕирка“ едната брадавица!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ од почетокот на својата кариера сакала да ја истакнува својата фигура, а особено деколтето.   View this post on Instagram   A...