3.8 C
Скопје
18:59 - 5 декември, 2023

(Видео) Ана Николиќ пак шокираше, си ги покажа градите: „Раста веќе ги видел, ние не мораме“

Пејачката Ана Николиќ вчера шокираше многумина кога сама одлучи да си ги покажа градите, а видеото го сподели на Инстаграм.

Имено, таа се снимала во автомобил, а камерата цело време ја спуштала за во преден план да ѝ бидат физичките атрибути, поточно градите кои убаво се гледаат од проѕирната блуза, без да носи градник.

Праејќи необични гримаси, Ана позираше пеејќи, а очигледно не ѝ беше грижа што покажа премногу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Следуваа лавина негативни коментари но и пораки со поддршка за пејачката од фанови кои ја молат да се „врати на старата Ана“, „да се собере“ и слично.

„Баш ни е драго што не запозна со брадавиците или млечните жлезди. Драга Ана, собери се. Раста ги видел, ние останатите баш и не моравме“, „Ана заборавила да си облече градник“, „Се молат пејачките да почнат да носат гаќи и градници“, „време е да почнеш да ги балансираш работите, да го земеш животот во свои раце, а не животот тебе да те води. Врати се на старата Ана! Според мене многу подобра, поздрава и пофункционална би била“.. – гласат некои од коментарите.

Инаку, Ана овие денови е повторно во центарот на вниманието поради бурниот однос со поранешниот сопруг Раста со кој ја има ќерката Тара.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....