7.8 C
Скопје
20:18 - 20 февруари, 2024

Ознака : циста

СветСлајдерСцена

Хејли Бибер: Имам циста на јајниците со големина на јаболко

Еспресо
Манекенката и претприемач го откри тоа со приказна на Инстаграм во која го покажува својот стомак, објаснувајќи сепак дека не боледува од ендометриоза или синдром...
Ви ПрепорачувамеЗдравјеСлајдер

Кога болката е сигнал за тревога: 11 можни причини зошто чувствувате болка во градите

Еспресо
Болката може да се појави во различни фази од животот на жената. Се проценува дека околу 70 отсто жени страдаат од ова нарушување, кое исто...