19:03 - 20 април, 2024

Ознака : болка во гради

Ви ПрепорачувамеЗдравјеСлајдер

Кога болката е сигнал за тревога: 11 можни причини зошто чувствувате болка во градите

Еспресо
Болката може да се појави во различни фази од животот на жената. Се проценува дека околу 70 отсто жени страдаат од ова нарушување, кое исто...