21.8 C
Скопје
00:53 - 18 јуни, 2024

Ознака : јајници

СветСлајдерСцена

Хејли Бибер: Имам циста на јајниците со големина на јаболко

Еспресо
Манекенката и претприемач го откри тоа со приказна на Инстаграм во која го покажува својот стомак, објаснувајќи сепак дека не боледува од ендометриоза или синдром...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

Рак на јајчници: Симптоми кои можат да ви го спасат животот

Еспресо
Свесноста за симптомите, како што се зголемен обем на стомакот, надуеност, брза заситеност со храната, болки во карлицата и стомакот, пречки при уринирањето, може да...