26.8 C
Скопје
14:04 - 14 април, 2024

Ознака : силикони

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сузана Манчиќ е втора дама во екс-Ју која ставила силикони:„Секој дел од телото ми е од различно годиште на производство“

Еспресо
Сузана Манчиќ откри дека многу ѝ се допаѓале градите на Зорица Брунцлик, па посакала да има исти такви, а на крај тоа ѝ го остварила....
БалканСлајдерСцена

(Фото) Сандра Африка го покажа ремонтот на силикони: „Што се случува со нејзините гради?“

Еспресо
Пејачката Сандра Африка вчеравечер се појави на премиерата на филмот на Раста,  закопчана до грло, но сите се прашуваа што се случило со нејзините гради....
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ГРАДИТЕ на ЦЕЦА пред 29 ГОДИНИ: Без силикони, но „ѕирка“ едната брадавица!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ од почетокот на својата кариера сакала да ја истакнува својата фигура, а особено деколтето.   View this post on Instagram   A...
БалканСлајдерСцена

Српската пејачка Гога Секулиќ откри дека ги зголемила градите, устата, а планира да направи и липосукција!

Васко Спасоски
Пејачката Гога Секулиќ откри што си направила на себе кога се во прашање естетските зафати. Имено, Гога во емисијата „Амиџи шоу“, без никакво двоумење призна...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Црна проѕирна маичка и тесен градник: „Задругарката“ Нора од Скопје се фали со новите гради!

Васко Спасоски
Поранешната „задругарка“, Македонката Елеонора Миљковиќ откако се поднови со нови гради, таа не престана да се фали со нив. Секоја прилика ја користи да се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ги згрози фановите: Мадона вградила импланти во задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската прејачка и кралица на попот, Мадона (61) објави фотогрфија од својот задник на социјалната мрежа Инстаграм и со тоа ги шокираше своите обожаватели. Имено,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Манекенка слави бизарна годишница: Да живеат моите силикони, но не и забите! (ФОТО)

Еспресо
Американската манекенка Криси Тајген (34) прослави бизарна годишница – пред 10 години таа вградила силиконски гради, а сега со тоа и се пофали. Додека некои...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мистерија за големите гради на Кајли Џенер: Фановите велат дека се силикони, но таа не признава! (ФОТО)

Васко Спасоски
Реалити ѕвездата Кајли Џенер (22) на Инстаграм објави неколку разголени фотограии во бикини, а нејзините фанови веднаш забележаа една разлика. Забележале дека градите и изгледаат...
ЛајфстајлСцена

Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО)

Igor
Ако уште некое време не се појавеше на социјалните мрежи со нова фотографија, очигледно ќе пријавевме во полиција дека познатата манекенка Александра Накова исчезнала… За...
ЛајфстајлСцена

За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

Igor
По се изгледа летото за познатата водителка Миа Костова не е завршено. Таа веќе неколку дена ужива на плажите во Турција и тоа во луксузен...