7.8 C
Скопје
02:47 - 20 мај, 2022

Ознака : Светлана Цеца Ражнатовиќ

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЦЕЦА УЖИВА ВО ЛОНДОН: Само една ноќ во овој хотел чини повеќе од 1.000 евра!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално престојува во Лондон, а причината е нејзин настап во овој град. Пејачката е сместена во еден од најлуксузните хотели, пишува Курир.рс....
Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ВНУКОТ НА ЦЕЦА СЕ КРШИ СО ВЕЛИГДЕНСКО ЈАЈЦЕ: Малиот Жељко е пресладок!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ за прв пат ги отвори вратите од својата вила на Дедиње. За потребите на снимањето на велигденски телевизиски прилог, фолк дивата покажа...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) ЦЕЦА наскоро ќе го запознае НОВИОТ потенцијален ЗЕТ, Немања Гудељ: Анастасија моментално ужива во Шпанија со семејството на фудбалерот!

М.Р.
Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ веќе еден месец е е во љубовна врска со фудбалерот Немања Гудељ, а фолк – ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, како...
Балкан Слајдер Сцена

ЦЕЦА на СНААТА БОГДАНА и ПОДАРИЛА ДУКАТ од 1700 година: Пејачката го добила од мајката на Аркан како семејно наследство

М.Р.
Синот на фолк – дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ го кажа судбоносното ДА на  24 ноември мината година. Вељко Ражнатовиќ се ожени со својата избраничка Богдана Родиќ....
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) ГРАДИТЕ на ЦЕЦА пред 29 ГОДИНИ: Без силикони, но „ѕирка“ едната брадавица!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ од почетокот на својата кариера сакала да ја истакнува својата фигура, а особено деколтето.   View this post on Instagram   A...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) МАЈКА и ЌЕРКА се СКАРАА за пар ЧИЗМИ: Анастасија Ражњатовиќ и се налутила на Цеца зашто ѝ го ископирала стајлингот!

М.Р.
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на минатонеделното снимањето на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“  го привлече вниманието со својот моден избор. Во фокусот на вниманието...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) Цеца му пеела на МИЛИОНЕР од Швајцарија: Ја пречекале како кралица, а еве колку искеширал богаташот!

Еспресо
Цеца Ражнатовиќ минатиот викенд била специјална гостинка на роденденска забава на еден милионер од Швајцарија. Станува збор за Тео Корач (31) со потекло од Црна...
Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ОПАСНО Е ДА СИ ЦЕЦА: Пејачката за малку ќе добиеше удар во глава од невнимателен фан!

М.Р.
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна доживеа мала непријатност на еден нејзин настап. Според српските медиуми, обожавателка на пејачката се пробила во првиот ред со голема плишана...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ЦЕЦА ЗАРАБОТУВА 150.000 ЕВРА ГОДИШНО – БЕЗ ПОТ: Овие пари легнуваат на сметка на фолк – дивата без таа да „мрдне со прст“!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ на ЈуТјуб годишно заработува 150.000 евра! Фолк-ѕвездата стана рекордерка во регионот, а притоа таа е првата пејачка која на популарниот видеосервис има...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) АНАСТАСИЈА РАЖЊАТОВИЌ ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА ЕМОТИВНА СТРАНА: Секогаш плачам, без исклучок!

М.Р.
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ често споделува моменти од нејзиниот приватен живот на својот инстаграм – профил пред големиот број следбеници. Неодамна, наследничката на Цеца ја покажа...