24.8 C
Скопје
08:50 - 13 јуни, 2024

Ознака : Цеца и Гудељ

БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ЦЕЦА наскоро ќе го запознае НОВИОТ потенцијален ЗЕТ, Немања Гудељ: Анастасија моментално ужива во Шпанија со семејството на фудбалерот!

М.Р.
Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ веќе еден месец е е во љубовна врска со фудбалерот Немања Гудељ, а фолк – ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, како...