Tag : деколте

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски
Марија Егеља е вистински рај за очи секогаш кога ќе се појави на тв-екраните да презентира временска прогноза или пак како водителка во „Жикина шареница“...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сите ги изненади: Српската пејачка Слаѓа Алегро објави провокативна фотографија, градите во преден план! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Слаѓа Алегро е позната по тоа што скоро никогаш својата кариера не ја градеше со помош на скандали и разголување… Но, така...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Марјана Станојковска „меша“ лево-десно во фустан со длабоко деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дефинитивно и познатите личности во нашата земја ги зафати „Тик Ток“ манија. Една од „заразените“ е ѝ водителката Марјана Станојковска. Во последно време атрактивната водителка...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

За малку ќе ѝ испаднеа градите: Сораја со деколте до папокот го запре здивот на спротивниот пол! (ФОТО)

Еспресо
Сораја Вучелиќ секојдневно ги радува своите фанови со провокативни фотографии на друштвените мрежи, а овој пат со својата постапка ги изненади сите. Сораја е позната...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Се „испеглале“ со Фотошоп – Шупут со досега најдлабокото деколте (ФОТО)

Еспресо
Маја Шупут Татаринов (40) уште еднаш со пријателите на социјалните мрежи сподели интригантни фотки. Пејачката овој пат позираше со најдобриот пријател Марко Грубниќ (37). Таа...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Никој не го забележа деталот на фустанот: Сите гледаат во голите гради на Едита (ФОТО)

Васко Спасоски
Едита Арадановиќ е една од најзгодните пејачки на српската естрада, па кога и да објави провокативна слика предизвикува хаос на социјалните мрежи. Неодамна таа објавуваше...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пред недела дена, групата „The Pussycat Dolls“ имаше уште еден провокативен настап, овојпат во ракмки на емисијата „Saturday Night Takeaway“. Никол Шерцингер и останатите членки...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска своите илјадници обожаватели на социјалните мрежи ги почести со досега можеби најжешката фотка. На фотографијата Велевска позира со перика на глава,...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дефинитивно нема посекси пејачка од Милица на српската естрада: Погледнете само како се дотерала за настап! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните ѕвезди на нивната естрада. Исто така, Милица важи и за една од ретките пејачки на томошната...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Во секси боди и деколте до папокот ќе ви ја заскокотка фантазијата (ФОТО)

Еспресо
Една од најубавите и најзгодни пејачки на својот Инстаграм профил објави фотографија која израдува многумина. Имено, 41-годишната Никол Шерцингер со оваа објава го најави враќањето...