15.8 C
Скопје
21:22 - 19 мај, 2022

Ознака : Елена Стефановска

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ВОДИТЕЛКАТА ЕЛЕНА СТЕФАНОВСКА УЖИВА СО САКАНИОТ ВО СОЛУН: Полноќ, рози и вино…

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ ВО ЦРВЕНО: Елена – „Живот со стил“ и нејзиниот партнер ја славеа нивната љубов!

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) „ОВА ЛЕТО ЌЕ БИДЕШ МОЈ СОПРУГ“: Елена Стефановска и Бојан ја славеа љубовта, а на раката на водителката блеска прстен со пет дијаманти!

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија....
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Наши Фаци Слајдер Сцена

Водителката Елена Стефановска кажа „да“ среде Москва

Еспресо
Елена Стефановска, водителката на емисијата „Живот со стил“, ја почна годината со понуда за брак. Таа и нејзиниот партнер Бојан Најдоски за новогодишните празници отпатуваа...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) СО СТИЛ ВО МОСКВА: Водителката Елена Стефановска празничните денови ќе ги помине во градот на династијата Романови

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЧОВЕК СО СТИЛ: Кој е Бојан Најдоски, партнерот на познатата водителка Елена Стефановска?

M.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) МОДНА ПОЛИЦИЈА: Елена е во жолтата фаза

Еспресо
Елена на својот инстаграм-профил секојдневно споделува фотографии, како од убавините на местата кои ги посетува, така и од своите летни стајлинзи – костими за капење...
Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Дали водителката на „Живот со стил“, Елена Стефановска направила операција на носот?

Васко Спасоски
Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска по се изгледа изминативе денови си направила нова естетска корекција на себе. Пред неколку години таа...
Лајфстајл Сцена

Може да конкурира за најубаво деколте на естрадата! Водителката Стефановска по сако и црн градник на забава (ФОТО)

Igor
Познатата водителка Елена Стефановска откако се поднови со нови гради слободно може да конкурира за најубаво деколте на македонската естрада. Стефановска ја користи скоро секоја...
Лајфстајл Сцена

Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Igor
Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на островот Малта. Заљубениот пар...