9.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТО) ЧОВЕК СО СТИЛ: Кој е Бојан Најдоски, партнерот на познатата водителка Елена Стефановска?

Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија.

Елена на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии, како од прекрасните дестинации кои ги посетува, така и од моментите поминати со своите пријатели, семејството и нејзиниот партнер.

Вчера по повод роденденот на Бојан, партнерот на Елена, водителката сподели прекрасни моменти од прославата како и внимателно одбрани фотографии со кои му посака среќен роденден и најубави желби на својот љубен.

Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram

Кога би можела да ти подарам нешто убаво, би ти ја подарила можноста да се видиш себеси онака како што те гледам јас. Е тогаш би знаел колку си посебен. Среќен роденден љубов моја, стои во описот на емотивната објава на Стефановска која ја посвети на својот партнер.


Бидејќи Бојан не е личност од јавниот живот ќе ја почитуваме неговата приватност, но нешто што сакаме да нагласиме е дека вистински хедонист и човек со стил кога е модата во прашање.

Слични објави

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕЦИЗИРА: До колку степени ќе се згрееме и кога?

Ј.К.Д

ПЕТАР ГРАШО КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ЗА НОВАТА ВРСКА: Има уште многу нешта што не ги знаете!

Ј.К.Д

(ФОТО) ДРУГ СВЕТ: Како изгледа појадокот во Данска, Русија и Англија

М. Г.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 16 ОКТОМВРИ: Не пропуштајте ја можноста за разговор

И. Т.
Се вчитува....