26.8 C
Скопје
13:39 - 14 април, 2024

Ознака : невеста

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

(ФОТО) Елена Стефановска – „Живот со стил“ се подготвува за свадба: Како ќе изгледа водителката како невеста?

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Се ожени синот на Драган Спасов – Дац: Уникатна невеста, весели гости, многу музика и многу љубов

М.Р.
Драган Спасов – Дац на 20 април го прослави својот 59-ти роденден, а на истиот ден актерот по втор пат заплива во брачните води. Без...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БАЛ НА МЛАДЕНЦИ: Водителката АНИТА ДАЕВА објави прекрасни фотографии од семејниот албум

М.Р.
Нашата позната водителка Анита Даева на својот инстаграм – профил објави досега невидени фотографии од семејниот албум споделувајќи прекрасни спомени со своите следбеници. „22.03.1996  Бал...
БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИДНАТА СОПРУГА НА ГРАШО ИМА НОВА ПЕСНА: Бремената Хана Хуљиќ ги изненади фановите – „вакви пејачи треба да се ценат!“

Еспресо
Младата сплитска музичарка, која изминативе недели, секако несакајќи, стана најпозната трудница и идна невеста на Балканот, денеска ја објави својата нова песна на англиски јазик...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) КОГА ЌЕ СЕ ЗБУНИТЕ ПРЕД СВЕШТЕНИКОТ НА СОПСТВЕНАТА ВЕНЧАВКА: Од голема возбуда невестата го променила брачниот завет, а гостите неможеле да се сопрат од смеа!

М.Р.
Нервозата понекогаш од вас може да го извлече и најдоброто, а тоа се непланираниот хумор и изјавите кои гостите на венчавката ќе ги кажуваат со...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БАНКРОТИРАШЕ КУМОТ НА МАЛЕНКО: Сопругата на македонскиот Казанова е мајка на четири деца

M.Р.
Сопругата на на македонскиот Казанова, Метка Спаравец, е мајка на 4 деца. Спаравец – Маленко, која го додаде презимето на својот сопруг моментално работи како...
Народ гледаСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) НАЈДОБРАТА ДРУГАРКА Ѝ ЗАБРАНИ ДА ПРИСУСТВУВА НА СВАДБАТА: Прво ја покани, а потоа и рече дека поради неа, сите ќе бидат вкочанети!

Еспресо
Д -р Емили Лонг од САД била поканета на свадбата на нејзината најдобра пријателка. Поради тој голем ден, таа земала годишен одмор, потрошила повеќе од...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Циркусот на Канје Вест продолжува со ново-додадени атракции

Еспресо
Последната забава за слушање на многу долго-очекуваниот албум „DONDA“ на Канје Вест го прикажа како во стадионот „Soldier Field“ во неговиот роден град Чикаго –...
Uncategorized

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Биба Додева пред неколку дена на својот профил на Инстаграм со своите пријатели сподели фотографија на која се присети како изгледала како невеста....
Секојдневие

Нов тренд: Венчаница-комбинезон за невести со гол задник (ФОТО)

Igor
За невестите кои сакаат нешто откачено и удобно, оваа венчаница е вистинската. Венчаницата комбинезон е новиот тренд на венчаници. Лесно се облекува, а изгледа прилично...