10.8 C
Скопје
09:12 - 27 февруари, 2024

Ознака : син

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Северина на концертот во Самобор ја расплака публиката со еден потег: „Сакам што се сакаме“

Еспресо
Северина Вучковиќ настапуваше на фестивал во Самобор, а во еден момент на сцената го донесе синот Александар. Пејачката ги испеа своите најголеми хитови и ја...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Еве како се изјаснил синот на Северина: Дали сака да живее со мама или со тато?

Еспресо
Веста дека старателството му е целосно доделено на Милан Поповиќ во моментов е една од главните теми на разговор во регионот. Врховниот суд во Хрватска...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва фотографија од синот на Милош Биковиќ: Ивана разнежни многумина

Еспресо
Вереницата на српскиот актер, Милош Биковиќ, Ивана Малиќ вчера за прв пат објави фотографија од нивниот син Василиј. На фотографијата се гледаат само неговите нозе,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Милош Биковиќ пристигна пред породилното да ги земе Ивана и синчето: Наследникот пристигнува дома баш на неговиот роденден

Еспресо
Глумецот Милош Биковиќ неодамна стана татко. Неговата избраничка Ивана Малиќ се породи на 9 јануари во породилиште во Белград и на свет донесе момче на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шер бара старателство на полнолетниот син поради психички проблеми: Пејачката ја обвинува снаата што син ѝ користи дроги

Еспресо
Пејачката тврди дека нејзиниот син има проблеми со дрогата, но и нарушено физичко и психичко здравје. Таа ја обвинува поранешната снаа за тоа што му...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Глетка која топи срца: Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер првпат го покажаа третиот син

Еспресо
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ се породи пред нешто повеќе од седум месеци, а парот со голема радост и возбуда го пречека новиот член на семејството....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Амиџиќ и Данијела слави роденден двапати: Две торти, новата девојка на тато и новото момче на мама

Еспресо
Матија Амиџиќ имаше привилегија двапати да го прослави својот роденден. Прво со тато и неговата нова девојка, а потоа со мама и нејзиното момче. Мина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Еве како денес изгледа синот на Тито: Ретка фотографија сподели внуката Саша Броз

Еспресо
Внуката на Јосип Броз Тито, Саша Броз објави фотографија со родителите од ресторанот и на тој начин ги допре срцата на нејзините следбеници. Таа позира...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шакира позира со постариот син: Неверојатно личи на Пике

Еспресо
46-годишната колумбиска пејачка Шакира го покажа својот израснат син. Сценската ѕвезда сподели фотографија со наследникот Милан на нејзиниот Инстаграм профил со речиси 90 милиони претплатници....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Драган Бјелогрлиќ позираше со синот и ќерката: Тој е актер, а таа новинарка

Еспресо
Драган Бјелогрлиќ не се појавува многу често во јавноста со членовите на семејството, но сега направи исклучок. Имено, популарниот актер на Инстаграм објави фотографија со...