2.8 C
Скопје
04:43 - 19 април, 2024

Ознака : миа костова

Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Миа Костова стана жртва на измама: Не рекламирам чаеви за слабеење, не наседнувајте на лажни реклами

Еспресо
Македонската инфлуенсерка Миа Костова ги извести своите следбеници дека е жртва на измама, односно дека на интернет просторот се појавило нејзино лажно интервју во кое...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото+видео) „Лута сум ви за пулсот 150“: Другарките на Миа Костова ѝ направија изненадување за 39. роденден

Еспресо
Поранешното телевизиско лице, а денес една од најследените Македонки на Инстаграм, Миа Костова вчера го прослави 39. роденден. Нејзините најблиски пријатели, меѓу кои и модниот...
ЕспресоИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) Местото каде ѕвездите „отвораат душа“: Миа Костова во „Ништо лично“

Антонио Димитриевски
Несудена балерина која тоа никогаш не станала иако за оваа уметничка дејност има стручна наобраозба и диплома. Затоа пак, уште како многу млада влегува во...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

ИСКРЕНО СО МИА КОСТОВА, водителка и инфлуенсерка: Горда сум што немам кредити и што не живеам „позајмено“

Наташа Мустафа 
Некогаш работела и како келнерка и во фризерски салон, но никогаш не се предала да се врати во семејниот дом и да биде уште една...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) МИА КОСТОВА ГО КРСТИ СИНОТ НА ВОДИЦИ: Од Св.Наум на прослава со блех-музика

М.Р.
Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни моменти од сопствениот живот. Вчерашниот празничен ден беше...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СЛАВА ВО ДОМОТ НА МИА КОСТОВА: Денес, после цели 30 години ја превземам славата Св.Никола во име на татко ми Никола и семејството!

М.Р.
Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни моменти од сопствениот живот. Несомнено е дека Миа...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) „Мажи на годината“ за 2021 ги собра сите успешни мажи на едно место

А.Г.
Кардиохирургот Сашко Јовев е прогласен за „Маж на годината” за 2021 година. Кардиохирургот на Универзитетската клиника за Државна Кардиохирургија при Клиничкиот Комлекс „Мајка Тереза”, др....
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) МИА КОСТОВА: Шшшш… влегов во мол, во „Ист гејт“

М.Р.
Костова, вчера, за прв пат го посети „Ист гејт мол“, а целата прошетка низ молот ја сподели со своите следбеници. Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

МИА КОСТОВА РЕВОЛТИРАНА: Ќе се вработам во „Ист Гејт“ и ќе влегувам во молот, лажен сертификат не користам

М.Р.
Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни и интимни детали од сопствениот живот. Несомнено е...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МИА: Очи полни солзи радосници и божествена торта

M.Р.
Македонската водителка и инфлуенсерка Миа Костова денес го слави совој 37 – миот роденден. Лани, на овој ден, Костова својот роденден го помина во изолација...