23.8 C
Скопје
04:54 - 23 јуни, 2024

Ознака : долгови

БалканСлајдерСцена

Дара Бубамара за почетоците на кариерата: „Мајка ми се задолжи до гуша, но се исплатеше“

Еспресо
Дара Бубамара откри колку нејзините родители се жртвувале за таа да успее! Дара Бамамара денес важи за жена кој сака луксузни работи, а бидејќи добро...
АстроСлајдерХороскоп

Шворц поради фатална грешка: Два хороскопски знаци ризикуваат да банкротираат на почетокот на април

Еспресо
Астролозите наведоа два знака од Зодијакот кои можат да направат фатална грешка и да ги загубат сите пари на почетокот на април. Во врска со...
СветСлајдерСцена

Никој не знае каде е Канје Вест: Тоне во долгови, го бараат за 4,5 милиони долари!

Еспресо
Раперот Канје Вест (45) наводно исчезнал откако неговиот поранешен менаџер го обвини за неисплатени хонорари. Како што пишува Мирор, поранешниот менаџер на Вест, Томас Сент...