18.8 C
Скопје
16:27 - 20 април, 2024

Ознака : тамара тодевска

Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Во секси аутфити: Тамара Тодевска и Јанг Дади ја објавија песната „Его“

Еспресо
Македонската пејачка Тамара Тодевска и младиот рапер Давид Даниловски, попознат како Јанг Дади, ја претставија нивната заедничка песна „Его“. Музиката и аранжманот се дело на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Тамара Тодевска и Катарина Ивановска уживаа со децата на Матка

Еспресо
Пејачката Тамара Тодевска и манекенката Катарина Ивановска го искористија викендот за да поминат квалитетно време со нивните деца и со новиот партнер на Тодевска, архитектот...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото+видео) Дарен наполни пет години: Тамара Тодевска му направи тематска забава со супехерои на синот

Еспресо
Македонската пејачка Тамара Тодевска му приреди голема роденденска забава на нејзиниот син Дарен, кој вчера наполни пет години. Славеникот го прослави својот роденден во една...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Тамара Тодевска направи крштевка за синот Дарен, кум му беше познатиот македонски ракометар

jasmina.kantardzieva
Пејачката Тамара Тодевска во бракот со поранешниот кошаркар Александар Димитровски – Мачка ги доби ќерката Хана и синот Дарен. Минатата година таа потврди дека се...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото+видео) „Лута сум ви за пулсот 150“: Другарките на Миа Костова ѝ направија изненадување за 39. роденден

Еспресо
Поранешното телевизиско лице, а денес една од најследените Македонки на Инстаграм, Миа Костова вчера го прослави 39. роденден. Нејзините најблиски пријатели, меѓу кои и модниот...
СлајдерСцена

Тамара се разведува – „Хана и Дарен ми се најважни, сакам да останат заштитени“

Еспресо
Да, вистина е дека се разделуваме со Мачка, но ние и понатаму ќе продолжиме да контактираме редовно. Ние имаме две деца и секако дека тие...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО+ВИДЕО/Тамара Тодевска на викенд дружба со мајка ѝ во Истанбул

Еспресо
Тамара Тодевска на својот инстаграм-профил сподели фотографии од викендов, каде што престојувала последниве неколку дена. Друштво и правела нејзината мајка Брана, а од фотографиите и...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

(ФОТО) „Поубаво не сум се чувствувала никогаш“: Тамара Тодевска во бел фустан го прослави својот 37-ми роденден

М.Р.
Една од нашите најпознати пејачки Тамара Тодевска денес го прослави својот 37-ми роденден. Инстаграм – профилот на пејачката е преплавен со роденденски честитки од бројните...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ХАНА: Тамара Тодевска објави прекрасни фотографии од семејниот албум по повод роденденот на својата ќерка!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги користи...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ТАМАРА ТОДЕВСКА ЗА ВЕЛИГДЕН ВО МАВРОВО: Пејачката е во одлично друштво!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги користи...