21.8 C
Скопје
03:13 - 5 јули, 2022

Ознака : тамара тодевска

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Сцена

(ФОТО) „Поубаво не сум се чувствувала никогаш“: Тамара Тодевска во бел фустан го прослави својот 37-ми роденден

М.Р.
Една од нашите најпознати пејачки Тамара Тодевска денес го прослави својот 37-ми роденден. Инстаграм – профилот на пејачката е преплавен со роденденски честитки од бројните...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ХАНА: Тамара Тодевска објави прекрасни фотографии од семејниот албум по повод роденденот на својата ќерка!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги користи...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ТАМАРА ТОДЕВСКА ЗА ВЕЛИГДЕН ВО МАВРОВО: Пејачката е во одлично друштво!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги користи...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) НА ЧАСОВИ ПО ПЕЕЊЕ КАЈ ТАМАРА, А НА ТАНЦ КАЈ ХАНА: Ќерката на пејачката подготви нова кореографија

М.Р.
Нашата позната пејачка Тамара Тодевска пее магично, но за комплетен сценски настап потребни се и други вештини. Танцот е една од нив, но како танцува...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ТАМАРА Тодевска СЕ ПОТИ во ХЕЛАНКИ од колекцијата на КИМ КАРДАШИЈАН: Пејачката напорно вежба со својот тренер!

М.Р.
За фит тело треба да се вежба преку целата година не само три месеци пред летениот одмор. Нашата позната пејачка Тамара Тодевска е вистински пример...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) „НЕКОЈ НИ ГО УКРАЛ ХАЧИ“: Кучето на Тамара Тодевска „исчезнало“ од терасата на приземје!

М.Р.
Пред неколку минути преку социјалните мрежи нашата позната пејачка Тамара Тодевска побара помош од својата публика, пријатели и бројните следбеници. „Хачи го нема! Некој го...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) Мајката на ТАМАРА го прослави 73-тиот РОДЕНДЕН: Хана и Дарен и помогнаа на баба Брана да ги дувне свеќите!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) КАКВА МАЈКА ТАКВА ЌЕРКА: Хана заедно со Тамара на фризер, но се плаши да не ѝ го „исечат увцето“!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а секој слободен...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ТАМАРА ТОДЕВСКА НА ГОСТИ КАЈ ИГОР ЏАМБАЗОВ ВО ДОЈРАН: Децата на пејачката уживаа во дружбата со омилениот шоумен!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) СТАРА СЕМЕЈНА ФОТОГРАФИЈА ОД АЛБУМОТ НА ТОДЕВСКИ: Родителите на Тамара и Тијана и еден овековечен момент од нивната младост!

М.Р.-
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. Пејачката работа со полна пареа, а викендите ги...