8.8 C
Скопје
03:44 - 28 февруари, 2024

Ознака : андрија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Андрија Милошевиќ се ожени во тајност: Конечно ја откри вистината

Еспресо
Популарниот актер Андрија Милошевиќ на почетокот на минатата година стана татко на момченце, кое неговата партнерка Александра Томиќ и тој го нарекоа Реља. Меѓутоа, многу...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) МИА КОСТОВА ГО КРСТИ СИНОТ НА ВОДИЦИ: Од Св.Наум на прослава со блех-музика

М.Р.
Познатата некогашна водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни моменти од сопствениот живот. Вчерашниот празничен ден беше...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги развеселува сите со своето комично однесување во овие тешки моменти на пандемија на коронавирусот. Тој од карантин...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Во домот на Андрија Милошевиќ е ЕКСТРА ЗАБАВНО, ова е неговиот совет против досадата во домот (ВИДЕО)

Еспресо
Со смеење против вируси – Српскиот актер Андрија Милошевиќ ја послуша препораката да остане дома во текот на пандемијата на коронавирусот. Актерот има ведар и...