21.8 C
Скопје
03:42 - 15 јули, 2024

Ознака : социјалните

СветСлајдерСцена

Раперот Еминем прогласен за мртов на социјалните мрежи

Еспресо
На долгата листа на бизарни случувања во 2020 година, од неодамна беше додаден уште еден. Имено на социјалните мрежи, веќе неколку денови по ред, почна...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги развеселува сите со своето комично однесување во овие тешки моменти на пандемија на коронавирусот. Тој од карантин...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо
По видеото во кое се гледа како Милан Калиниќ му вика на својот син додека пишуваат домашна задача пред телевизотот, актерот и водител објави ново...
ЛајфстајлСцена

Хејли и Џастин Бибер ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ со сексипилни фотки (ФОТО)

Igor
Хејли и Џастин Бибер ја открија новата линија за долна облека на Келвин Клајн само неколку дена по нивната гламурозна свадбена церемонија. View this post...
ЛајфстајлСцена

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Igor
Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака. По сите драми и...
ЛајфстајлСцена

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor
Ирена Спасовска на социјалните мрежи преку слики и видеа се пофали дека ужива на егзотичното патување во Египет. Таа на својот профил често споделува слики...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша на социјалните мрежи го покажува идеалното семејство преку споделување на фотографии, иако се шпекулира дека се разведува. Пејачката на Инстаграм објави фотографии од...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Што се случи со фризурата на ТРАМП? Социјалните мрежи експлодираа од коментари на негова сметка (ФОТО)

Igor
Претседателот на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп, се појави со многу необична фризура и моментално стана предмет на коментари на социјалните мрежи, особено на Твитер....