36.8 C
Скопје
16:31 - 18 јуни, 2024

Ознака : калиниќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо
По видеото во кое се гледа како Милан Калиниќ му вика на својот син додека пишуваат домашна задача пред телевизотот, актерот и водител објави ново...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Милан Калиниќ збудале во изолација – Вака во реалниот живот се пишува домашно со децата (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер и водител Милан Калиниќ откри како во неговиот дом изгледа самоизолацијата, конкретно пишувањето на домашната задача во новонастанатата ситуација. Краткото видео, судејќи според...