25.8 C
Скопје
13:58 - 25 мај, 2024

Ознака : изолација

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Васил Гарванлиев и покрај тоа што е позитивен, си го прослави родененот: Чуствувам колку е јак вирусот!

Васко Спасоски
Триесет и шестиот роденден, пејачот Васил Гарванлиев по се изгледа ќе го памети целиот својот живот, бидејќи веруваме дека ниту на сон не помислил дека...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мет Дејмон заглавен во Ирска: Поради професијата не можев да сум покрај ќерка ми кога се разболе!

Еспресо
Холивудскиот актер Мет Дејмон (49) веќе некое време е „заглавен“ во Европа. Всушност, кога настанала кризата од пандемијата тој бил во Далкиј, мирно предградие на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Северина по еден месец го виде синот Александар и напиша емотивна порака (ФОТО)

Васко Спасоски
Откако не го видела повеќе од еден месец, Северина успеа да помине некое време со својот син Александар. На Инстаграм таа објави фотографија на која...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Рита Ора сакаше да го покаже зајдисонцето, но сите гледаа што ѝ пишува на маичката! (ФОТО)

Васко Спасоски
Англиската пејачка со албанско потекло Рита Ора (29) времето во карантин го поминува на селскиот имот во Котсволдс, кој се наоѓа 150 километри од Лондон....
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Одлична е: Карантинска нова песна на Сара Мејс (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Уникатно, креативно и во свој стил, Сара Мејс во време на коронавирус издаде нова песна. Песната тргна како музички мотив на харфа, која таа го...
Здрави навики

Рита Ора ужива во изолацијата на село и тоа без градник! (ФОТО)

Еспресо
Најпопуларната пејачка со албанско потекло Рита Ора (29) моментално се наоѓа во изолација во Лондон и тоа на селскиот имот во Котсволдс, 150 километри надвор...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кајли Џенер ги прекрши правилата на изолација и ја разлути јавноста (ФОТО)

Еспресо
Очигледно за Кајли Џенер правилата на изолација не важат и таа објавува слики онлајн секогаш кога ќе ги прекрши. Ријалити ѕвездата започна со карантинот во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Шакира не губи време во изолација: Пејачката заврши курс на филозофија на познатиот Пен универзитет (ФОТО)

Еспресо
Додека трае епидемијата со коронавирусот, пејачката Шакира одлучи да направи нешто корисно за себеси. Музичката ѕвезда се пофали на Твитер дека завршила курс за древна...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Брена се вклучи во живо од луксузната вила, вниманието на фановите го привлече еден детаљ зад неа (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Лепа Брена се вклучи во пренос во живо од својата луксузна вила, а некои нејзини фанови забележаа детаљ зад неа кој таа случајно го покажа....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Еспресо
Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и...