24.8 C
Скопје
17:57 - 25 јуни, 2024

Ознака : кајли џенер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кајли Џенер и Тимоти Шаламе веќе не ја кријат љубовта: Бакнежи и нежности на финалето на УС Опен

Еспресо
Манекенката Кајли Џенер и американско-францускиот актер Тимоти Шаламе се „уловени“ како се бакнуваат на тениски меч, на финалето на УС Опен на кое – потсетуваме-...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кајли Џенер и Тимоти Шаломе „уловени“ како се бакнуваат во јавност: Екс-сопругот на Кајли ги гледа и љубомори

Еспресо
Раперот Тревис Скот бил меѓу публиката на концертот на Бијонсе, на кој присуствувале и неговата поранешна партнерка Кајли Џенер (со која има две деца) во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кајли Џенер тврди дека не направила пластична операција: Дали фотографиите го докажуваат спротивното?

Еспресо
Кајли Џенер, сопственичка на козметичката империја, милијардерка и реалити ѕвезда, во последната епизода на „The Kardashians“ изјави дека „никогаш во животот немала никаква пластична операција“...
СветСлајдерСцена

(Видео) Кајли Џенер ја покажа вилата од 36 милиони: Клавир среде соба, а појма нема од свирење

Еспресо
Минатиот викенд Кајли Џенер објави видео на ТикТок во кое покажува како изгледа нејзината палата, но реакцијата на фановите беа поделени, а повеќето беа разочарани....
СветСлајдерСцена

Нова моќна двојка: Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се во љубовна романса

Еспресо
Реалити ТВ ѕвездата, модел и бизнисменка Кајли Џенер излегува со актерот Тимоти Шаламе, пренесуваат странските медиуми, откако ексклузивната вест ја објави DeuxMoi повикувајќи се на...
СветСлајдерСцена

Мајтапи на сметка на новото име на синот на Кајли Џенер: Еве што значи на арапски

Еспресо
Корисниците на социјалните мрежи ги критикуваа Кајли Џенер и Тревис Скот за името што го избраа за нивниот 11-месечен син, пренесува Дејли меил. Пред некој...
СветСлајдерСцена

Кајли Џенер го откри името на синот: Изборот изненади многумина

Еспресо
Знаев дека веројатно ќе му го сменам името, едноставно не му одговара, рече таа. Кајли Џенер на Инстаграм објави фотографии од синот што го доби...
СветСлајдерСцена

Кајли Џенер сè уште не му дала име на седуммесечниот син: „Чекаме малиот да порасне и да си даде име“

Еспресо
Кајли Џенер ја потсети јавноста дека нејзиниот седуммесечен син се уште нема име. На почетокот таа и нејзиниот партнер Тревис Скот го нарекоа Волф, но...
СветСлајдерСцена

Кајли Џенер го освои Париз со полупроѕирниот фустан со „стратешки“ распоредени парчиња црвена ткаенина

Еспресо
Кајли Џенер го посети Париз за Модната недела. Таа го привлече вниманието на многумина појавувајќи се во полупроѕирен фустан. Избра фустан составен од „стратешки“ распоредени...
СветСлајдерСцена

Кајли Џенер на мета на критичарите: Јавноста шокирана од облеката што ја носеше нејзината ќерка

Еспресо
Кајли Џенер присуствуваше на доделувањето на музичките награди Билборд во Лас Вегас со партнерот Тревис Скот и нивната ќеркичка Сторми. Многумина го критикуваа фустанот кој...