19.8 C
Скопје
22:14 - 19 мај, 2024

Ознака : тимоти шаломе

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кајли Џенер и Тимоти Шаломе „уловени“ како се бакнуваат во јавност: Екс-сопругот на Кајли ги гледа и љубомори

Еспресо
Раперот Тревис Скот бил меѓу публиката на концертот на Бијонсе, на кој присуствувале и неговата поранешна партнерка Кајли Џенер (со која има две деца) во...