24.8 C
Скопје
15:17 - 30 мај, 2024

Ознака : тимоти шаламе

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кајли Џенер и Тимоти Шаламе веќе не ја кријат љубовта: Бакнежи и нежности на финалето на УС Опен

Еспресо
Манекенката Кајли Џенер и американско-францускиот актер Тимоти Шаламе се „уловени“ како се бакнуваат на тениски меч, на финалето на УС Опен на кое – потсетуваме-...
СветСлајдерСцена

Нова моќна двојка: Кајли Џенер и Тимоти Шаламе се во љубовна романса

Еспресо
Реалити ТВ ѕвездата, модел и бизнисменка Кајли Џенер излегува со актерот Тимоти Шаламе, пренесуваат странските медиуми, откако ексклузивната вест ја објави DeuxMoi повикувајќи се на...
СветСлајдерСцена

За прв пат маж на насловната страница на британски „Вог“

Еспресо
Британскиот „Вог“ за прв пат стави маж на својата насловна страница, а станува збор за 26-годишниот актер Тимоти Шаламет. – За прв пат во 106-те...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Оскари 2022, дали ТИМОТИ ШАЛАМЕ е новиот Леонардо Ди Каприо? Лудилото по него е наречено ШАЛАМАНИЈА!

Еспресо
26-годишниот глумец на црвениот тепих на Оскарите се појави без кошула, како вистинска рок ѕвезда. Тој е толку обожаван од тинејџерите (и не само од...