Ознака : кендал џенер

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Кендал Џенер на Ноќта на вештерките се преобрази во Памела Андерсон: Двојничка која им порачува на америкаците да гласаат

Васко Спасоски
Изминатите денови, многумина ширум САД како и остатокот од светот одлучија да се маскираат за Ноќта на вештерките. Во серија сјајни маски, една особено се...
Ви Препорачуваме

Кендал Џенер фати уште една НБА ѕвзеда, фановите бесни! (ФОТО

Васко Спасоски
Популарната манекенка и инфлуенсерка Кендал Џенер (24) е фотографирана со НБА ѕвездата Девин Букер (23), а потоа набрзо се најде на мета на „хејтерите“. Kendall...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кендал Џенер ја облече најкратката маичка која не можеше да и ги сокрие градите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка Кендал Џенер (24) покажа затегнат стомак и мускули додека одеше на ручек со пријателите во Западен Холивуд. Иако претходната ноќ јадеше колачи со...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Сте го виделе најмалото бикини на светот? Кендал Џенер го облече и многу ѝ се допаѓа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако се прашувавате како изгледа најмалото бикини што некогаш сте го виделе, Кендал Џенер (24) е тука да ви одговори. Овој пат за на плажа...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо
Кендал Џенер на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со поранешното момче на својата постара сестра Кортни Кардашијан. Станува збор за манекенот Лука Сабат....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Се има, се може: Кендал Џенер се соблече гола, па интимните делови ги покри со скапоцени чанти (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Кендал Џенер (24) не се срами да позира во долна облека, ниту пак тоа да го објави на социјалните мрежи. Овојпат, згодната манекенка се...
Секојдневие

Кендал Џенер и Џенифер Лопез се новите заштитни лица на Версаче кампањата (ВИДЕО)

Слободен Печат
Кендал Џенер и Џенифер Лопез се заштитни лица за новата кампања на брендот Версаче. Колекцијата е инспирирана од злениот џунгла принт, истиот оној кој Џенифер...
Свет Сцена

Кендал Џенер ја прослави Новата година со поранешното момче! (ФОТО)

Слободен Печат
Кендал Џенер (24), една од сестрите Кардашијан-Џенер, новогодишната ноќ ја помина со поранешното момче, НБА ѕвездата Бен Симонс (23) во Филиделфија. Некогашниот пар е виден...
Uncategorized

„Братот близнак“ на Кендал Џенер ќе има свое реално шоу! (ФОТО)

Слободен Печат
Кирби Џенер многумина го поврзуваат со Кендал Џенер и велат дека тие двајца се близнаци. Секако, тоа не е вистина. Кирби е само обично момче...
Лајфстајл

Чудни и интересни факти за семејството Кардашијан-Џенер (ВИДЕО)

Igor
Важат за најпопуларното ријалити семејство, а во текот на годините речиси и да нема обожавател кој не ги знае сите детали за Ким, Кортни, Клое,...