2.8 C
Скопје
05:09 - 21 април, 2024

Ознака : Девин Букер

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Се разделија Кендал Џенер и НБА кошаркарот Девин Букер: Љубовта згасна по две години љубов

Еспресо
Додека фановите ова лето очекуваа гламурозно запросување врската помеѓу манекенката Кендал Џенер и НБА кошаркарот Девин Букер заврши по две години, пренесува „Е! News“. Извор...