10.8 C
Скопје
20:20 - 28 февруари, 2024

Ознака : две години љубов

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Се разделија Кендал Џенер и НБА кошаркарот Девин Букер: Љубовта згасна по две години љубов

Еспресо
Додека фановите ова лето очекуваа гламурозно запросување врската помеѓу манекенката Кендал Џенер и НБА кошаркарот Девин Букер заврши по две години, пренесува „Е! News“. Извор...