24.8 C
Скопје
14:54 - 6 јуни, 2023

(ФОТО) КЕНДАЛ ЏЕНЕР ГОЛА НА СНЕГ: Фотосесијата ги „збрлаве“ фановите на згодната моделка, повелете исплакнете си ги очите!

Новата година само што започна, но една од сестрите протагонистки на реалити шоуто Keeping Up with the Kardashians веќе ги воодушеви следбениците на социјалните мрежи.

Манекенката Кендал Џенер постираше жешка фотосесија снимена на снег додека таа е речиси гола.

Откако во претходната објава на Инстаграм, Кендал ги покажа своите вештини за сноуборд, девојката вчера реши да се соблече и да се опушти малку на снегот. Инфлуенсерката е обчелена во црно минијатурно бикини а позира среде снежната прекривка.

Повелете, исплакнете си очи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Слични објави

Дуа Липа во одбрана на родна Албанија против британскиот министер: „Тоа што го кажа е малоумно“

Еспресо

(Видео) Жалосно, Мајкл Џеј Фокс падна на бина, за среќа ударот се ублажи од тросед: Снимка која ќе ве расплаче

Еспресо

(Видео) Тејлор Свифт на концерт голтна бубачка: Видеото собра стотици илјади прегледи

Еспресо

Ќе си ги исполнат соништата: Три хороскопски знаци ги чека вртоглав успех многу наскоро

Еспресо

Датум на магично огледало 6.06: Како да го промените животот за еден ден и да ја испратите желбата до Универзумот

Еспресо

(Видео) Шакира и Хамилтон не се разделуваат, по вечерата „уловени“ на забава во диско: „Маска“ им е друштвото на Нејмар и Мбапе

Еспресо
Се вчитува....