13.8 C
Скопје
19:52 - 23 април, 2024

Ознака : бренд

ЛајфстајлСлајдерСтил

(ФОТО) ЈАПОНСКИ БРЕНД ИЗМИСЛИ ОЧИЛА ШТО ГО ПОКРИВААТ ЦЕЛОТО ЛИЦЕ: Би ги носеле ли?

И. Т.
Јапонскиот бренд „ZGHYBD“ објави необични очила кои го штитат целото лице од ултравиолетово зрачење. Овој јапонски бренд е висококвалитетен поларизиран штит за лице изработен од...
UncategorizedСветСлајдерСцена

(ФОТО) КЕНДАЛ ЏЕНЕР ВЕ ПОЗДРАВИ ОД ИТАЛИЈА, најавува свој бренд на алкохол

Еспресо
Кендал Џенер ја избра Италија за нејзиниот летен одмор. Претприемачката и манекенка која припаѓа на кланот Кардашијан на својот Инстаграм профил има дури 184 милиони...
СветСлајдерСцена

Единствено тие не му го завртеа грбот: Џони Деп по сите скандали и судења се уште може да смета на овој славен бренд

Еспресо
Актерот Џони Деп по поразот на судот против британскиот таблоид „The Sun“ започна да ја губи поддршката од компаниите со кои соработува, но еден бренд...
БалканСлајдерСцена

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Васко Спасоски
 На пејачката Марија Шерифовиќ не ѝ е јасна потребата на луѓето кои сакаат да носат брендирани парчиња облека, а немаат пари за да купуваат копија,...
ЛајфстајлСцена

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан изгради бренд врз основа на својот физички изглед, така што ретки се приликите кога таа негде се појавува без шминка. Ким и нејзиниот...
Сцена

Bonatti во Македонија со трендовска колекција за костими за капење лето ‘19 (ФОТО)

Igor
Српскиот бренд Bonatti ја лансираше својата трендовска линија на костими за капење за лето 2019 во продавниците низ Македонија. Летната колекција доаѓа во бои и...