Ознака : уловија

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Жени уживаjте! Кијану Ривс ги соблече гаќите на плажа, а папараците го уловија (ФОТО)

Еспресо
Актерот Кијану Ривс за новогодишните празници одлучил да оди на патување со својот мотор за кој е општо познато дека го обожава. Целосно сам, Кијану...
Uncategorized

Славната актерка се породи во строга тајност – Таа не се огласи, но фотографите „ја уловија“ (ФОТО)

Слободен печат
Ен Хатавеј и Адам Шулман не ја споделија со своите обожаватели прекрасната вест дека во нивното семејство пристигнала принова, но фотографите ги уловија во прошетката...
Лајфстајл Сцена

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан изгради бренд врз основа на својот физички изглед, така што ретки се приликите кога таа негде се појавува без шминка. Ким и нејзиниот...
Лајфстајл Сцена

Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

Igor
33-годишната Ирина Шајк изгледа лесно го преболе раскинувањето со американскиот актер Бредли Купер (44). Папараците во Њујорк ја уловија во друштво на маж со кого...