24.8 C
Скопје
17:46 - 25 јуни, 2024

Ознака : непрепознатлива

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ана Николиќ непрепознатлива: Позира гола на почеток на кариерата, без хируршки зафати

Еспресо
Српската пејачка Ана Николиќ е една од најинтригантните јавни личности на регионалната естрада, а нејзината музичка кариера трае со години. Кога првпат се појави, пленеше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Што се случи со Кели Мекгилис?! Секси глумицата од „Топ Ган“ денес држи лекции за среќа!

Еспресо
Коѕвездата на легендарниот филм Top Gun тотално си го промени животот! Во животот секогаш има време да се започне одново, да се започне од нула,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ЦЕЦА БЕЗ ШМИНКА,ТЕШКО ЌЕ ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: „Исплива“ нова фотографија на која Цеца не личи на Цеца!

Еспресо
Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ изгледа дека навистина напорно работи со натпреварувачите од „Ѕвездите на Гранд“ на кои им е менторка. На Инстаграм се појави фотографија...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Манекенката непрепознатлива: Што се случило со најсексапилната жена во светот? (ФОТО)

Еспресо
Фановите се прашуваат што и се случило… Тајра Бенкс во 90-те години владееше на модната сцена и важеше за една од најубавите и најзгодни манекенки...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо
Со објавата на Инстаграм Сека мами воздишки кај посилниот пол, а ниту жените не изостанаа кога станува збор за коментарите… Српската пејачка Сека Алексиќ на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кристина Агилера денес е непрепознатлива: Момчето ѝ било геј, а сопругот ја оставил поради други девојки…

Еспресо
Кристина Агилера (39) во последно време речиси се повлече од јавноста и се посвети на своето семејство. Иако, за холивудските критериуми има вишок килограми, талентираната...
ЛајфстајлСцена

Манекенката ја променила фризурата: Непрепознатлива со новиот стил (ФОТО)

Igor
Покрај тоа што е позната како некој кој со години експериментира со модата, манекенката Кара Делевињ сака да ја менува и фризурата. Иако најдобро ја...
ЛајфстајлСцена

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Igor
Фотографиите ги објави на својот Инстаграм… Актерката Мерием Узерли, која ја паметиме по улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величествениот“, го промени изгледот и...
ЛајфстајлСцена

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor
Ниту трага од онаа преслатка и весела жена… Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво...
ЛајфстајлСцена

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан изгради бренд врз основа на својот физички изглед, така што ретки се приликите кога таа негде се појавува без шминка. Ким и нејзиниот...