Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Ниту трага од онаа преслатка и весела жена…

Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво на млада пејачка и се чини дека ниту малку не жали за раскинувањето со Кејти Холмс, додека фановите вистински се загрижени за неа.

Таа во последно време е се послаба и изгледа загрижувачки.

Неколку пати е фотографирана, во речиси непрепознатливо издание.

View this post on Instagram

Thank you for a beautiful night! @zimmermann ❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Фановите се убдени дека раскинувањето со Џејми Фокс е главниот виновник за нејзиниот лош изглед. Многумина се загрижени тоа да не влијае и на нејзиното ментално здравје.

Слични објави

Овековечени отпечатоците од дланките и нозете на Кијану Ривс (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Богдана Ражнатовиќ е прекрасна трудница, но оваа ситница ја вознемирува!

Еспресо

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Igor

Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Igor

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Еспресо

Стрес и проблеми со алкохолот: Ѕвездата на „ИГРА НА ПРЕСТОЛИ“ на рехабилитација

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет − 13 =

Слични објави

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Васко Спасоски

Ким Кардашијан може да се кандидира за претседателка на Америка: Нејзиниот пријател ги откри плановите!

Еспресо

Сочна, а крцкава: Домашна рол баклава! (РЕЦЕПТ)

Igor

Серијата „Sløborn“ го предвиде ковид-19 пред една година

Еспресо

Принцезата Шарлот го прослави четвртиот роденден

Igor

Погледнете како легендата на Милан ужива меѓу ајкулите (ФОТО)

Igor