18:20 - 20 април, 2024

Ознака : загрижувачки

ЛајфстајлСцена

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor
Ниту трага од онаа преслатка и весела жена… Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво...