9.8 C
Скопје
00:11 - 27 февруари, 2024

Ознака : таа

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Коронавирусот ја спречи Наоми Кемпбел да се разголи – Таа панично дезинфицира буквално се! (ФОТО)

Еспресо
И додека бројни фанови на Наоми Кемпел (49) се навикнати на социјалните мрежи таа да објавува разголени фотографии, „Црната пантерка“ овој пат отиде во сосема...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Еспресо
Меган Маркл и принцот Хари се огласија со соопштение на нивната официјална страница „Sussex Royal“, во кое напишаа дека кралицата не го поседува зборот „кралски“...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Еспресо
Славниот британски готвач Пол Холивуд, овие денови ги полни насловните страници на таблоидите со скандалот кој моментално го „тресе” неговиот приватен живот. 53-годишниот телевизиски готвач...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

„Сега таа е моја жена!“ – Лидија Вукичевиќ во врска со помлад маж? (ФОТО)

Еспресо
Една објава на Инстаграм беше доволна да започне целата приказна за наводната емотивна врска на српската актерка и помладиот маж кој беше учесник во реално...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ТАА Е ЖРТВА НА СКАНДАЛОТ КОЈ ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ – Кејт Мидлтон денес страда поради Меган и Хари (ФОТО)

Еспресо
Наместо денес војвотката Кејт да слави и да е заедно со остатокот од семејството да не ја тргне насмевката од лицето, таа денес страда поради...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо
Новите фотографии на пејачката Адел предизвикаа бурни коментари. Адел никогаш не била послаба, дури изгледа и целосно поинаку од она на што сме навикнати кога...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

МАЖИТЕ ЛУДУВААТ ПО НЕА, А ТАА САКА САМО БОГАТИ И СЛАВНИ! Се смееше додека го апсеа нејзиното поранешно момче и го ЗГРОЗИ СВЕТОТ! (ФОТО)

Еспресо
Шантел Џефрис има повеќе професии – таа е актерка, модел, инфлуенсер, продуцент и ди џеј, но и понатаму е најпозната поради своите љубовни авантури со...
Uncategorized

Меланија Трамп во плиш штикли: Заблеска само како што таа знае! (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка по кој знае кој пат да има беспрекорен моден стил. Меланија Трамп (49) во совршена модна комбинација заедно со Доналд Трамп...
ЛајфстајлСцена

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor
Презгодната италијанска инфлуенсерка на Инстаграм ја следат 326 илјди луѓе, а за италијанските медиуми таа откри дека не и одолеале ниту бројни фудбалери. „Многумина ми...
ЛајфстајлСцена

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor
Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во...