15.8 C
Скопје
19:15 - 27 февруари, 2024

Ознака : славните

СветСлајдерСцена

ФОТО: 10 разделби на славните ѕвезди кои ја одбележаа 2020 година – Се распаднаа врските, веридбите и браковите!

Еспресо
Прочитајте кои се најголемите раскинувања на славните ѕвезди во годината која беше одбележана со пандемијата на коронавирусот… 2020 година поради пандемијата на коронавирусот беше многу...
Секојдневие

Костимот за капење кој го обожаваат славните дами совршено ги покрива недостатоците (ФОТО)

Еспресо
Костим за капење кој на совршен начин ги покрива недостатоците… Веќе четири години по ред овој модел на костим за капење е апсолутен хит како...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
Секојдневие

Не им одолеаа ниту славните дами: Во овие панталони секоја жена изгледа витко! (ФОТО)

Еспресо
Освен што во нив секоја жена изгледа одлично, тие се и многу удобни… Овој крој е вистинска добитна комбинација. Во нив сите вишок килограми ќе...
Секојдневие

Ќе станете љубоморни – Ѕирнете во гардероберите на славните дами (ВИДЕО)

Еспресо
Мараја Кери е една од најпопуларните пејачки на светот, а освен со својот раскошен глас вниманието на јавноста го прилече и со својот необичен стил....
Секојдневие

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо
Второто по ред доделување на MAC наградите беше одржано вчера во Штарк Арена во Белград. Освен за наградите кои одделни изведувачи ги добија, многу се...
Секојдневие

Славните дами на „Златен глобус“ една фризура ја стилизираа на шест начини (ФОТО)

Еспресо
Станува збор, нормално, за боб фризурата, која упорно не излегува од мода, а освен што му прилега на секого, со неа можете и максимално да...
Uncategorized

Згодни и самоуверени: 20 најпровокативни изданија на славните за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат
2019 година е речиси зад нас, а со неа и некои од најсекси изданијата со кои славните дами заблескаа на црвениот тепих. Во продолжение погледнете...
ЛајфстајлСцена

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor
Презгодната италијанска инфлуенсерка на Инстаграм ја следат 326 илјди луѓе, а за италијанските медиуми таа откри дека не и одолеале ниту бројни фудбалери. „Многумина ми...