23.8 C
Скопје
17:22 - 25 јуни, 2024

Ознака : ѕирнете

Секојдневие

Ова е „Најслабата куќа“ во светот, ѕирнете во нејзината внатрешност (ФОТО)

Еспресо
„Најслабата куќа“ во светот која е позната и како „Пита куќа“ се наоѓа во предградието на Чикаго. Куќата е изградена во 2002 година а поради...
Секојдневие

Ќе станете љубоморни – Ѕирнете во гардероберите на славните дами (ВИДЕО)

Еспресо
Мараја Кери е една од најпопуларните пејачки на светот, а освен со својот раскошен глас вниманието на јавноста го прилече и со својот необичен стил....
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Патниците избраа: Ѕирнете во 17-те најлуксузни хотели во светот (ФОТО)

Еспресо
Од 17 најдобри хотели само четири се наоѓаат во САД. Два објекти од врвот на листата се изградени во Лос Анџелес, а меѓу најпрестижните се...
Здрави навики

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Igor
Освен што е најмлада членка на кланот Кардашјан-Џенер, Кајли истовремено е и најмладата милијардека во светот. До овој статус дојде благодарение на својот мејкап бренд...
ЛајфстајлСцена

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека бројни познати личности за своите домови издвојуваат неколку милиони долари, но дали некогаш сте се запрашале што е она што го...
ЛајфстајлСцена

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Igor
За славната актерка Рис Витерспун може да се каже дека зад неа е никогаш поуспешна година, а сето тоа е поради успехот на серијата „Big...
Секојдневие

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...
ЛајфстајлСцена

Цени и до 45 милиони фунти: Ѕирнете во луксузните недвижности кои Бекамови сакаат да ги купат (ВИДЕО)

Igor
Како што пренесуваат странските медиуми, Викторија и Дејвид Бекам планираат да купат луксузна недвижнина која се наоѓа во склопот на артитектонското чудо познато под името...
ЛајфстајлСцена

Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

Igor
За некој иден купувач вилата на Мајкл Даглас e вистинско парче рај на земјата! Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка...
ЛајфстајлСцена

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Актерката Џесика Алба прв пат ги отвори вратите од својот дом во кој живее со сопругот Кеш Ворен и нивните три деца, десетгодишната Хонор Мари,...