4.8 C
Скопје
03:25 - 21 април, 2024

Ознака : ријалити

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ФОТО) Српската старлета СТАНИЈА Добројевиќ „ДИПЛОМИРАШЕ“, па се пофали на Инстаграм: Ријалити ѕвездата со НАЈВИСОК ПРОСЕК во генерацијата

М.Р.
Популарната старлета Станија Добројевиќ отсекогаш важела за личност која знае да ја шокира јавноста. Последната фотографија која ријалити ѕвездата ја сподели на својот инстаграм –...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) КАНЈЕ ВЕСТ ЈАВНО Ѝ СЕ ИЗВИНИ НА КИМ: Дали ријалити ѕвездата и поранешната сопруга на раперот ќе го прифати извинувањето!

М.Р
Јавноста со години ја следеше љубовта на Ким Кардашијан и Канје Вест, а сега ги следи руините на истата. Разводот на мега славниот пар се загорчи...
UncategorizedВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ НА КИМ КАРДАШИЈАН Е ЦРНОГОРЕЦ: Дедивановиќ ги знае сите тајни на старлетата

Еспресо
Албанец со потекло од Црна Гора, Марио Дедивановиќ, веќе 11 години се дружи со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Па тогаш не треба да е чудно...
Uncategorized

„Братот близнак“ на Кендал Џенер ќе има свое реално шоу! (ФОТО)

Слободен Печат
Кирби Џенер многумина го поврзуваат со Кендал Џенер и велат дека тие двајца се близнаци. Секако, тоа не е вистина. Кирби е само обично момче...
ЛајфстајлСцена

Славниот менаџер откри: Добиваат и по 4.000 евра за ноќ, патуваат во Дубаи, пијат шампањ и уживаат на јахти, но не е се така сјајно!

Igor
Додека можеби „невкусно“ ни изгледаат различни сцени од некое реално шоу на нашите простори, во британските ријалити тоа е сосема нормало, а дури и кога...
ЛајфстајлСцена

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да...
ЛајфстајлСцена

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
Секојдневие

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor
Не е тајна дека сите членки на познатото реалити семејство Кардашијан-Џенер уживаат во богатство кое, пред се, го создадоа благодарение на реалити програмата „Keeping Up...