28.4 C
Скопје
17:08 - 25 јуни, 2024

Ознака : случи

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо
Атрактивната пејачка и актерка и нејзиното момче објавија снимка која насмеа милиони луѓе ширум светот. Џеј Ло која кариерата во деведесетите ја започна како танчерка,...
Секојдневие

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо
Кога Гема Коперланд започна да го дои својот 15-месечен син Јаспер во зоолошката градина во Шенбурн во Виена, не очекувала дека приматот зад стаклото ќе...
Секојдневие

Не нанесувате хидратантна крема редовно? Еве што ќе и се случи на вашата кожа!

Igor
Дали и вие сте една од оние личности кои немаат навика да користат различни креми и лосиони наменети за нега на кожата? Можеби не сте...
ЛајфстајлСцена

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
ЛајфстајлСцена

И ТОА СЕ СЛУЧИ, Русин и Косовка со заедничка песна (ВИДЕО)

Igor
Летото е познато по тоа што во овој период на пазарот излегува најголемиот број песни од уметниците во сите делови од светот. Но тоа што...
Лајфстајл

Што може да ви се случи доколку престанете да имате секс?

Igor
Во вашето тело се случуваат одредени промени доколку апстинирате…погледнете кои се тие. Доколку во животот сте имале сексуални односи, а потоа сте ги прекинале, поподложни...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Што се случи со фризурата на ТРАМП? Социјалните мрежи експлодираа од коментари на негова сметка (ФОТО)

Igor
Претседателот на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп, се појави со многу необична фризура и моментално стана предмет на коментари на социјалните мрежи, особено на Твитер....
Сцена

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor
Тие се доказ дека модата повторно се враќа… Можеби пред неколку години би се насмеале кога некој би ни кажал дека сандалите на лепенки повторно...