10.8 C
Скопје
20:28 - 28 февруари, 2024

Ознака : бебето

СветСлајдерСцена

ФОТО: Криси Тајген го покажа телото по загубата на бебето – Жалам што никогаш повеќе нема да бидам мајка

Еспресо
Манекенката Криси Тајген на својот Инстаграм профил објави селфи кое покажува како изгледа нејзиното тело неколку месеци по загубата на третото бебе. Сопругата на музичарот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бебето кое цел свет сакаше да го види – Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Еспресо
Првото биолошко дете на Бред Пит и на Анџелина Џоли, Шајло Џоли Пит, наврши 14 години, а нејзината животна приказна е веќе една од најинтересните...
Секојдневие

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Еспресо
Полицајците ширум светот веќе се навикнати луѓето да ги бараат поради бизарни причини, но повикот кој им го упатила мајката Шанон Бирд од американската сојузна...
Секојдневие

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо
Кога Гема Коперланд започна да го дои својот 15-месечен син Јаспер во зоолошката градина во Шенбурн во Виена, не очекувала дека приматот зад стаклото ќе...
Секојдневие

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Еспресо
Мајката доби оригинално изненадување, семејството не можеше да се соземе од смеење! Една мајка од САД ја менуваше пелената на бебето па доживеа непријатно изненадување кои ги насмеа сите присутни,...
ЛајфстајлСцена

ГО ОТКРИЈА ПОЛОТ НА БЕБЕТО – Балканската Ким Кардашијан и фудбалерот ја споделија радосната вест, а се подготвува и ВЕНЧАВКА (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Една од најпознатите хрватски блогерки Јелена Периќ и нејзиниот избраник, хрватскиот фудбалер Игор Бубњиќ, конечно проговорија за приновата и открија дека очекуваат син. View this...
ЛајфстајлСцена

Бебето Арчи наскоро ќе го прелета океанот: Кралскиот пар најави далечно патување (ФОТО)

Igor
Бебето Арчи оваа есен ќе тргне во својата прва прекуокеанска посета кога неговите родители принцот Хари и Меган, војвотката од Сасекс, ќе го одведат во...