Ознака : сакаше

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бебето кое цел свет сакаше да го види – Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Еспресо
Првото биолошко дете на Бред Пит и на Анџелина Џоли, Шајло Џоли Пит, наврши 14 години, а нејзината животна приказна е веќе една од најинтересните...
Лајфстајл Сцена

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor
Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми...