3.8 C
Скопје
04:44 - 21 април, 2024

Ознака : стриптизерка

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Стриптизерка падна од шипка висока 6 метри и продолжи да „тверка“ (ВИДЕО)

Еспресо
Стриптизерка од Тексас докажа дека има челични нерви и фантастична мускулна меморија, веднаш враќајќи се на својот настап, откако падна од 6 метри високата шипка...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Стриптизерката поднела тужба против Џенифер Лопез, бара неверојатни 40. 000.000 долари!

Васко Спасоски
Џенифер Лопез (50) се најде на мета на негативни критики поради учеството во филмот „Hustlers“. Продукцентските куќа на Лопез се соочуваат со тужба вредна 40...
ЛајфстајлСцена

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor
Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми...