4.8 C
Скопје
03:55 - 21 април, 2024

Ознака : поздрави

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо
Актерот објави цртеж со ликот од осудениот продуцент… Продуцентот Харви Вајнстин е осуден на 23 години затвор поради силување. Многу луѓе од целиот свет ја...
ЛајфстајлСцена

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor
Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми...
ЛајфстајлСцена

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Igor
Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака. По сите драми и...