Tag : хаос

Живот

Неверојатна сцена пред Собранието во Белград: Девојки се разголиле и направиле хаос во фонтаната

Еспресо
Многу работи се случија во Белград во изминатите неколку денови, но една сцена пред Собранието ги заобиколи социјалните мрежи, а нема врска со собирите, скандирањата...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ВО БАДЕМАНТИЛ И СО РОЗИ ВО УСТАТА: Пејачот им го честиташе 8-ми март на дамите и направи хаос на Инстаграм (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот пејач Марко Стојковиќ, попознат како МС Стојан одлучи на крајно симпатичен и оригинален начин на припадничките на понежниот пол да им го честита Денот...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хаос на Инстаграм поради старите фотографии од венчавката на Одри Хепберн (ФОТО)

Еспресо
Британската актерка и модел, Одри Хепберн, останала запаметена како една од најубавите актерки кои се појавиле на филм. Нејзиниот љубовен живот бил бурен, а се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се...
Лајфстајл Сцена

Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Igor
Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период. – Животот во моментот ми е во...
Лајфстајл Сцена

ЈК ПРАВИ ПРОБЛЕМИ НАСЕКАДЕ: Целосно соблекла момче, а тоа го гледала свршеницата – потоа настанал ХАОС!

Igor
Пејачката на еден свој настап извела момче од публиката за да танцува со нејзе, но не ни помислила дека тоа може да биде вистински скандал....
Лајфстајл Сцена

Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Igor
Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника. Познатата пејачка Јелена Карлеуша ужива на годишниот одмор во Хрватска....
Лајфстајл Сцена

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Igor
Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака. По сите драми и...
Лајфстајл Сцена

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Познатата манекенка Тајра Бенкс сними секси едиторијал за магазинот „Sports Illustrated“… Манекенката и водителка Тајра Бенкс (45) откако се појави на јавната сцена важи за...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian