13.8 C
Скопје
23:49 - 29 мај, 2024

Ознака : операции

СветСлајдерСцена

(Фото) Марго Роби до Барби: Хирург открива за сите операции на актерката

Еспресо
Во киносалите низ светот, секако и во Македонија, може да го погледнете филмот „Барби“ – најочекуваниот филм за ова лето. Во пресрет на премиерата, познатиот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова е Николина Пишек пред пластичните операции: Далеку од убавица

Еспресо
Денес, Николина Пишек важи за една од најубавите водителки и најпривлечните жени на Балканот. Згодната водителка може да се пофали со линија на топ модел...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„КОЛЕШКИТЕ МОЖАТ ДА МИ ПЛУКНАТ ПОД ПРОЗОР!“ Дара Бубамара искеширала 45.000 евра за разубавување!

jasmina.kantardzieva
Новиот изглед на српската пејачка Даре Бубамара не престанува да ја интригира јавноста, а многумина се прашуваат колку пари дала фолкерката за сите естетски зафати...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Жените инспирирани од задникот на Ким Кардашијан, купуваат „смртоносни“ апчиња за зголемување на своите атрибути!

Еспресо
Жените кој преку онлајн сајтови нарачуваат таблети за да го зголемат својот задник, можат да си го загрозат животот, предупредува врвен стручњак. На интернет е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По операциите, Анџелина Џоли ги однесе своите деца во кино (ФОТО)

Еспресо
Познатата холивудска ѕвезда Анџелина Џоли, по операцијата на нејзините ќерки Шилох и Захара, одлучи да ги однесе во кино, а папараците веднаш тоа го забележаа. ...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Од годините не може да се побегне: Наполни 65 години и направи безброј операции, но овие фотки ја покажуваат суровата вистина (ФОТО)

Еспресо
Поранешната манекенка и актерка неодамна наполни 65 години, а на интернет испливаа нејзини необработени фотографии. Имено, многу јавни личности се поборници на естетската хирургија, корекциите...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Еспресо
Никол Кидман е фотографирана на сетот на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед во шок ги стави сите нејзини фанови. Актерката по бројните...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Еспресо
Дара Бубамара важи за една од пејачките со најголеми гради на балканската естрада. Меѓутоа, не секогаш можела да се пофали со вакво бујно деколте. View...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Еспресо
Наследничката, ријалити ѕвездата и пејачката во обид Парис Хилтон на Инстаграм ги објави своите фотографии кои настанале во тинејџерските денови. На пријателите им покажала како...
Секојдневие

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Еспресо
Шарлот Крозби е прославена британска ријалити ѕвезда, а беше и победничка на британскиот „Голем брат“. Телевизиската кариера ја започнала во 2011 година, а денес –...