Ознака : пилули

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Жените инспирирани од задникот на Ким Кардашијан, купуваат „смртоносни“ апчиња за зголемување на своите атрибути!

Еспресо
Жените кој преку онлајн сајтови нарачуваат таблети за да го зголемат својот задник, можат да си го загрозат животот, предупредува врвен стручњак. На интернет е...