13.8 C
Скопје
21:04 - 23 април, 2024

Ознака : кајли

Секојдневие

Милијардерката се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Еспресо
Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер често сака со своите обожаватели на социјалните мрежи да ги споделува деталите од својот приватен живот. Сестрата на Ким Кардашијан...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Еспресо
Најмладата милијардерка на светот Кајли Џенер повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија во минијтурно бикини. Џенер покажа зошто важи за една...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Жените инспирирани од задникот на Ким Кардашијан, купуваат „смртоносни“ апчиња за зголемување на своите атрибути!

Еспресо
Жените кој преку онлајн сајтови нарачуваат таблети за да го зголемат својот задник, можат да си го загрозат животот, предупредува врвен стручњак. На интернет е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо
Сестрите Кардашијан често позираат голи, но од сите пет, само Ким Кардашијан (39) и Кајли Џенер (22) имаат позирано за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кардашијанките како Јинг и Јанг: Се соблекоа покрај базенот, ги истакнаа задниците и побараа милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Ким Кардашијан (39) и нејзината сестра Кајли Џенер се соблекоа во бикини па со фотографија од своите огромни задници ги запалија социјалните мрежи и „побараа“...
СветСцена

Кајли Џенер ги почасти следбениците со секси фотка во чест на заминување на 2019 (ФОТО)

Еспресо
Милијардерката Кајли Џенер објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, во чест на заминувањето на 2019 година. Манекенката се соблече во долна облека и позираше...
Uncategorized

„Братот близнак“ на Кендал Џенер ќе има свое реално шоу! (ФОТО)

Слободен Печат
Кирби Џенер многумина го поврзуваат со Кендал Џенер и велат дека тие двајца се близнаци. Секако, тоа не е вистина. Кирби е само обично момче...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер ја продаде својата мегауспешна компанија – Од цифрата боли глава (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер го продаде мнозинскиот дел во својата компанија „Kylie Cosmetics“ за 600 милиони долари на бјути конгломератот „Coty Inc“, јавува Business Insider Така „Coty“...
ЛајфстајлСцена

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Igor
Повеќе од 10 години откако најверојатно најпознатото семејство на светот ја отвори вратата од својот дом, една од прочуените сестри Кардашијанс одлучи да се повлече....
Сцена

Овие сестри заработуваат милиони продавајќи селотејп за подигнување на градите

Igor
Бијанка и Бриџет Рокисано од Австралија, имале огромен проблем да пронајдат градник кој им одговара поради големите гради. Поради таа причина тие дошле до идеата...