20.8 C
Скопје
04:40 - 15 јули, 2024

Ознака : покрај

СветСлајдерСцена

Мишел Фајфер покрај глумата има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо
Мишел Фајфер, прекрасната актерка на која се сеќаваме по многуте незаборавни улоги, времето во карантин го поминува паметно. Згодната Американка која и во 62-та година...
Секојдневие

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Еспресо
Ширењето на коронавирусот предизвика вонредна состојба во многу земји, но и домашни карантини кои буквално ги излудеа луѓето. Една од главните мерки за заштита е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо
Атрактивната пејачка и актерка и нејзиното момче објавија снимка која насмеа милиони луѓе ширум светот. Џеј Ло која кариерата во деведесетите ја започна како танчерка,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кардашијанките како Јинг и Јанг: Се соблекоа покрај базенот, ги истакнаа задниците и побараа милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Ким Кардашијан (39) и нејзината сестра Кајли Џенер се соблекоа во бикини па со фотографија од своите огромни задници ги запалија социјалните мрежи и „побараа“...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Рчи ли рчи: Шерифовиќ откри покрај кого спие! (ВИДЕО)

Еспресо
Околу животот на Марија Шерифовиќ се водат многу полемики, а таа поради тоа не се возбудува многу, туку живее на свој начин, нижејќи успех за...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Еспресо
Светлана Цеца Ражњатовиќ често со своите следбеници споделува информации од приватниот живот, иако само љубовниот дел и понатаму го чува само за себе. Меѓутоа, уште...
Uncategorized

Сакал да ја бакне девојката покрај себе на „Kiss Cam“, не можеше да поверува што направи таа (ВИДЕО)

Еспресо
Сите знаат за непријатноста наречена „Kiss Cam“, особено популарна на американските кошаркарски натпревари – камерата „уловува“ некој пар во публиката и ги прикажува на голем...
Секојдневие

Меланија Трамп во војнички капут: Модна класика покрај која ништо друго не ви треба (ФОТО)

Igor
Секоја жена треба да има барем еден сличен модел… На традиционалната парада по повод Денот на ветераните која се одржува веќе 100-ти пат во Њујорк,...
ЛајфстајлСцена

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor
Актерката Кетрин Зита Џонс (49) и актерот Мајкл Даглас (74) оваа година прославија 19 години брак. Познатиот актерски пар ги запозна нивниот колега Дени де...
ЛајфстајлСцена

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Igor
Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки на естрадата, а така добро облечена често се фали со фотки на Инстаграм. Така...