25.8 C
Скопје
09:58 - 24 јуни, 2024

Ознака : кај

ЛајфстајлСцена

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Igor
Сер Елтон Џон (72) објави автобиографија под називот „Ме“, а таа е полна со разни пикантерии, па дури и со оние за најмоќната жена во...
Лајфстајл

Мажи ова е првата работа која жените ја забележуваат кај вас и нема шанси да им се провлече!

Igor
Станува збор за нешто што никако не можете да го сокриете… Која е првата работа која една жена ќе ја забележи кај мажот? Дали се...
ЛајфстајлСцена

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Igor
Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки на естрадата, а така добро облечена често се фали со фотки на Инстаграм. Така...